داستان شوان

اعتماد، بهترین راه تحول!

تاریخچه

شوان، تابستان ۱۳۹۴ در نقطه‌ای از خیابان جمهوری و نزدیک محله‌ی قدیمی حافظ شروع به فعالیت کرد به این امید که بتواند خدمات قابل‌قبولی را به مشتریان خود ارائه دهد و آن‌ها را راضی نگه دارد. اما بعد از یکی‌،‌ دو سال متوجه شد که آدم‌های سطح شهر از فریم‌های چینی و های‌کپی خسته شده‌اند و دلشان عینک‌های باکیفیتی می‌خواهد که بتوانند بی‌دغدغه از آن‌ها استفاده کنند. جایی را می‌خواستند که به آن اعتماد کنند و با خیال راحت خریدشان را انجام دهند. همین باعث شد جرقه‌ای در ذهن شوان زده شود. باید دوباره کاری می‌کرد که رضایت را به آدم‌ها برگرداند. تنها راه را یک چیز می‌دانست؛ مذاکره با کارخانه‌های اروپایی خصوصاً کشور ایتالیا و عرضه برندهایی باکیفیت و اصیل در کشور ایران. از آن به بعد تمام تلاش خود را به کار گرفت تا این مهم را به سرانجام برساند و بالاخره موفق شد با کارخانه‌ی Thema Optical از کشور ایتالیا ارتباط برقرار کند، به تنها نماینده‌ی انحصاری این برند در ایران تبدیل شود و سه زیرمجموعه‌ی این کارخانه یعنی: Philosopheyes و Giorgio Valmassoi و Osix را در سطح کشور پخش نماید.
شوان بعد از مدتی احساس کرد که این فریم‌ها راه خودشان را در بازار پیدا کرده‌اند و اعتماد که همیشه برای شوان مهم بوده دوباره در بین همراهانش زنده شده است. پس تصمیم گرفت شعاری بر پایه‌ی همین کلمه بسازد که هم‌چنان به آن وفادار است: «اعتماد، بهترین راه تحول!»
Slide 1
شوان بعد از فعالیت روی فریم‌های برند Thema و ضمانت محصولات این شرکت در ایران تصمیم گرفت تا با برخی کارخانه‌های معتبر در کشور کره‌‌جنوبی مذاکره کند تا هم‌چون فریم در زمینه‌ی عدسی نیز خدماتی قابل توجه به همراهان خود عرضه نماید. از این رو اکنون مفتخر است عدسی‌های 1.56 بلوکات و 1.60 و‌ 1.67 کره‌ای را به شما عزیزان همراه معرفی کند. فراموش نکنیم که تمامی محصولات شوان دارای گارانتی ۱۲ ماهه بوده و شما می‌توانید با ثبت مشخصات خود در سایت و دریافت پیامک و ایمیل از شرایط گارانتی بهره مند شوید.