نمایشگاه سیلمو استانبول / 13-16 دسامبر 2018

نمایشگاه سیلمو استانبول

 طی ده سال گذشته به دلیل جریان سرمایه، مقررات و کدهای بین‌المللی در بخش اپتیک پیشرفت‌های زیادی در کشور ترکیه در زمینه‌ی صنعت و افزایش تجارت اتفاق افتاده که نیاز به نمایشگاهی تخصصی برای بخش اپتیک را به وجود آورده است. آژانس­های معتبری که سال‌ها در بخش اپتیک فعال بوده اند با همکاری مجله­ ی ” 4 your eyes” برای برطرف نمودن نیاز مهم این بخش در سال2013 نمایشگاه اپتیک استانبول (Istanbul Optical Fair) را دایر نمودند.

نمایشگاهی که در سال 2013 برپا شد، با موفقیتش در ترکیه و خاورمیانه به صنعت اپتیک ترکیه رسمیت بخشید. با ادامه‌ی همکاری این آژانس با تیم سیلمو پاریس در سال 2014 مهم‌ترین نمایشگاه منطقه در قلب تجارت و گردشگری ترکیه و پل بین آسیا و اروپا یعنی استانبول برگزار شد.

بزرگترین هدف نمایشگاه بین المللی اپتیک سیلمو استانبول تشکیل جایگاه مشترکی برای برندهای مختلف، پیشرفت‌های تکنولوژی و نوآوری‌های شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان وهمچنین تغییرات در بخش اپتیک در ترکیه، خاورمیانه، آسیای مرکزی، بالکان، روسیه، کشورهای عرب و کشورهای شمال افریقا است.

نمایشگاه اپتیک سیلمو استانبول از بسیاری جنبه‌ها در حال پیشرفت است و به موفقیت بزرگی در ابعاد بین‌المللی دست خواهد یافت. ما تلاش می‌کنیم تا این نمایشگاه به محلی برای ملاقات فعالان صنف اپتیک در این نواحی تبدیل شود. ما معتقدیم این نمایشگاه می­تواند با ادامه­ ی همکاری با موسسات معتبرجهانی روز به روز کیفیت خود را افزایش دهد.

نمایشگاه اپتیک سیلمو استانبول با حضور شرکت‌کنندگان، سرمایه‌گذاران ملی و برندها و جذب بازدیدکنندگان بین‌المللی و داخلی، موفقیت بزرگی در توسعه­ی ظرفیت تجارت ترکیه ایفا نموده است و به این توسعه ادامه خواهد داد.  

نمایشگاه بین المللی اپتیک سیلمو استانبول از آغاز (2013) تا سال 2017 شاهد افزایش تعداد کلی بازدیدکنندگان (داخلی و خارجی) تا 31.9 درصد و تعداد کلی شرکت‌کنندگان (داخلی و خارجی) تا 22.9 بوده­است. وسعت نمایشگاه نیز تا 50.3 درصد یعنی8655 متر مربع افزایش یافته­ است.

در سال‌های 2016 و 2017 محل نمایشگاه سیلمو استانبول با تقاضای شرکت‌کنندگان بیش از 600 برند داخلی و بین‌المللی را برای بازدیدکنندگان گرد هم آورده است.

نمایشگاه بین المللی اپتیک سیلمو استانبول، 13 دسامبر تا 16 دسامبر 2018 در سالن‌های 9، 10 و 11 مرکز نمایشگاه‌های استانبول پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

قرار ملاقاتتان با سیلمو استانبول 2018 را فراموش نکنید.  

 

نام نمایشگاه: نمایشگاه بین‌المللی اپتیک سیلمو استانبول

شرح نمایشگاه: نمایشگاه تجاری محصولات اپتیک و چشم پزشکی

حوزه نمایشگاه: مرکز تجارت استانبول/یشیلکوی

شهر: استانبول

تاریخ: 13-16 دسامبر 2018

تکرار نمایشگاه: سالی یک‌بار

ساعات بازدید : 19:00- 10:00

موسس: 24 Saat Fuarcılık A.Ş

ایمیل: info@silmoistanbul.com

وبسایت: silmoistanbul.com

هماهنگ کنندگان: Silmo İnternational / Comexposium

تلفن: +33 (0)1 76 77 14 11

ایمیل: lenoir@comexposium.com

 

موضوع نمایشگاه: فریم‌های طبی، عینک‌های آفتابی، ورزشی ومحافظ، قاب عینک، ساعت، لنزهای طبی، لنزهای رنگی، لوازم جانبی نگهداری لنز، دستگاه‌ها و لوازم سنجشی، تشخیصی و درمانی، اپتومتری و چشم‌پزشکی، دستگاه‌های کارگاه‌های اپتیک، لوازم یدکی عینک و ماشین‌آلات صنعت اپتیک

بازدیدکنندگان:عینک‌فروشان، تولیدکنندگان لنز و فریم، خریداران لوازم یدکی، خرده فروشی‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای، تولید کنندگان مواد اولیه عینک، متقاضیان اخذ نمایندگی، طراحان، موسسات چشم و عینک، تولید کنندگان لوازم جانبی عینک