12-14 February 2019 /نمایشگاه بین‌المللی اپتیک مسکو

نمایشگاه بین‌المللی اپتیک مسکو (MIOF)

(Moscow International Optical Fair (MIOF

12-14 February 2019

 

نمایشگاه بین‌المللی اپتیک مسکو، سکویی برجسته برای برگزاری مذاکرات تجاری و ملاقات توزیع‌کنندگان برندهای بین‌المللی با نمایندگان تجارت‌های خرد و عمده است. این نمایشگاه موقعیتی عالی برای آشنایی با آخرین ترندها و نوآوری‌ها، تصمیم‌گیری خرید، ایجاد روابط تجاری جدید و امضای قردادهای متقابلا سودمند با عرضه‌کنندگان فراهم می‎کند.

نمایشگاه شامل این قسمت‌ها می‌شود: فریم‎های طبی، عینک و لنزهای تماسی، ابزارهای مراقبتی فریم‌های طبی، تجهیزات تشخیصی، نرم‌افزارهای سالن‌های اپتیک، لوازم جانبی متنوع، تجهیزات تجاری اپتیک، نسخه های تخصصی اپتیک و بسیاری از بخش‎های دیگر.

ماموریت نمایشگاه

نمایندگان خرده‌فروشی برای فصل بعدی برنامه‌ریزی می‌کنند تا آخرین مجموعه‌ها از به‌روزترین فریم‌ها و عینک‎های آفتابی، لنزهای تماسی، ابزارهای مراقبتی فریم‌های طبی و لنزها و همچنین تجهیز سالن‎های اپتیک با آخرین تجهیزات را به مشتریان خود پیشنهاد دهند.

بر اساس نظرسنجی انجام شده، 87% از بازدیدکنندگان درست در همان محل نمایشگاه تصمیم به خرید و انتخاب شرکا خود می‌گیرند این پروژه با برگزاری ملاقات‎های نمایندگان تجاری از نقاط مختلف و دور در بازه زمانی کوتاه در یک مکان موقعیتی برای یافتن ارتباطات جدید فراهم می‎آورد.

 

تقویم وقایع

میزگردها، کلاس‎های حرفه‌ای و نمایش و معرفی مسائل ضروری برای رشد بازار اپتیک در دستورکار برنامه تجاری قرار دارد. متخصصین-بازدیدکنندگان و شرکت‌کنندگان- موقعیت این را می‎یابند تا با تکنولوژی‎های افزایش فروش در سالن‎های اپتیک و آخرین نوآوری‎های تولید فریم‎ها و لنزها، مجموعه‎های جدید تولیدکنندگان برجسته و همچنین آخرین اطلاعات از روش‎های اصلاح دید آشنا شوند.

* نمایشگاه بین‌المللی اپتیک مسکوMIOF، پاییز2018 (آمار و ارقام)

شرکت‌کنندگان

110

کشورها

8

بخش‎های روسیه

16

جغرافیای شرکت‎کنندگان

بلاروس، بریتانیا، یونان، ایتالیا، کانادا، چین، هلند، روسیه

بازدیدکنندگان

حدود 3000

فضای نمایشگاه

بیش از 8600 مترمربع

تکرار

دو بار در سال