نمایشگاه 100% اپتیکال لندن

 

در سال 2014، 100% اپتیکال با جذب 8936 بازدیدکننده بین‌المللی و بیش از 200 شرکت کننده در نمایشگاه سال 2018 جایگاه خود به عنوان بزرگترین رویداد اپتیک در انگلستان را به دست‌ آورد‌ه‌است.

این نمایشگاه سالیانه با همکاری انجمن اپتومتری (Association of Optometrists (AOP))اهالی حرفه اپتیک را قادر می‌سازد:

  • به آخرین منابع در زمینه عینک‌، تکنولوژی و راه‌حل‌های تجاری دسترسی پیدا کنند.
  • در برنامه جهانی آموزشی CET اطلاعاتی ارزشمند به دست‌آورند.
  • با فعالان در صنعت اپتیک از طریق ملاقات‌های یک‌به‌یک و گردهم‌آیی‌ها ارتباط برقرار کنند.

نمایشگاه 100%اپتیکال 12-14 ژانویه در ExCel  لندن برگزار خواهد شد.

بازدید

هرکجا و در هر قسمتی از صنعت اپتیک قرار داشته باشید،100% اپتیکال چیزی برای نمایش دادن به شما دارد. چه خریدار عینک‌های لوکس از اروپا باشید و یا یک کارآموز از انگلستان. ما تضمین می‌کنیم که با تنوع شرکت‌کنندگان، فرصت‌های نامحدود ارتباطات و برنامه آموزشی جامع CET طراحی شده توسط انجمن اپتومتری، بازدید شما ارزشمند خواهد بود.

امکانات

یکی از دلایلی که 100% اپتیکال به رویداد محبوب صنعت اپتیک در انگلستان تبدیل شده‌است، فضای مهیج به وجود آمده از امکانات نمایشگاه است. نمایش زنده مد، کارگاه‌های تعاملی، فضاهای آموزشی، بخش جدید شنوایی و مسابقات طراحی تنها بخشی از این امکانات هستند که به تجربه بازدیدکنندگان می‌افزایند.

نمایشگاه

با واقع شدن در قطب تجاری لندن، 100% اپتیکال برای تولیدکنندگان، توزیع‌کنندگان و عرضه کنندگان امکان ملاقات با مشتریان، معرفی محصولات جدید و افزایش آگاهی برند را فراهم می‌کند. تیم اختصاصی ما قادر است با ایجاد فرصت‌های مختلف شما را در رسیدن به هدف‌هایتان یاری دهد. ما همواره در حال نوآوری هستیم و بخش شنیداری ما عرصه جدیدی از امکانات را به روی بازدیدکنندگان باز می‌کند.

 

Show Times 

Saturday 12 Jan: 10:00 to 21:00
Sunday 13 Jan: 10:00 to 18:00
Monday 14 Jan: 10:00 to 17:00

Address:

1 Western Gateway
Royal Victoria Dock
London, E16 1XL

 

منبع