معرفی برندهای شوان

برند Thema از زیرمجموعه‌های بسیاری تشکیل شده که شوان از میان آن‌ها سه برند محبوب و معروف Philosopheyes, Giorgio Valmassoi و Osix -که مستقیماً در کشور ایتالیا تولید می‌شوند- را برگزید و قرارداد همکاری با Thema منعقد شد. شوان موفق شد به تنها نماینده این برند در ایران تبدیل شود که گواهی نمایندگی انحصاری نیز در صفحه اول سایت قابل مشاهده است.

 


GIORGIO VALMASSOI

 

 

جیورجیو والماسوی Giorgio Valmassoi مردی است که خود را نه وقف کار بلکه وقف عشق کرده است. وقتی کاری بر روی کالا یا خدمتی با اشتیاق انجام شود، نتیجه‌ی آن منحصر‌به‌فرد و اصیل خواهد بود. از سال 1971 عینک های او نماد سبکی، ظرافت، کیفیت و راحتی بوده‌اند و جیورجیو والماسوی همیشه این عناصر را ضامن رضایت مشتری و موفقیت برند می‌شناسد. مجموعه‎ی جیورجیو والماسوی 1971، تکریم یک مرد، داستانش و هر آنچه که انجام می‌دهد و خواهد داد، است. در حقیقت می‎توان گفت مجموعه ای “بی انتها” است.

 

www.giorgiovalmassoi.com

 

با اسکن کیو‌آر‌کد زیر و کلیک روی آن می‌توانید مشاهده نمایید که از مجموعه‌ی شوان به عنوان تنها نماینده رسمی Giorgio Valmassoi در ایران نام برده شده است.

http://www.giorgiovalmassoi.com/shopfinder.html

 


OSIX

 

 

برند O-Six سال 1978 با الهام از خلاقیت Alain Mikli در ایتالیا ساخته شد. این طراح متوجه شد که عینک ها می توانند بخشی از مد باشند و سبک و شخصیت را منتقل کنند و گریزی از یکنواختی صنعت عینک در دهه‎‌ی هشتاد باشند. شرکت تما نیروی بالقوه این برند را درک کرد، در سال 2016 امتیاز آن را به دست آورد و با حفظ نقاط قوت اصلی این برند و همچنین تطبیق آن با نیازهای بازار امروز تولید این برند را مستقیماً به قلب صنعت عینک ایتالیا منتقل کرد. هدف شرکت  Thema حصول اطمینان از مطرح بودن دوباره‌ی  O-SIX به عنوان یکی از خلاقانه ترین مجموعه‌ها در بخش اپتیک است.

 

www.o-six.it

 

با اسکن کیو‌آر‌کد زیر و کلیک روی آن می‌توانید مشاهده نمایید که از مجموعه‌ی شوان به عنوان تنها نماینده رسمی Osix در ایران نام برده شده است.

http://o-six.it/index.php?r=site%2Flocator

 


PHILOSOPHEYES 

مجموعه فیلوسوفایز Philosopheyes بیانی از شخصیت، عشق و جذابیت است. پرداخت خاص استیت و رنگ‌های لطیف و شیک فریم‌ها را غنی  ساخته و مجموعه ای “لوکس” به وجود آورده است. این مجموعه‌ که از دنیای سینما الهام گرفته است، مدل هایی منحصربه‌فرد و غیر معمولی را ارائه می کند. زنان و مردانی که به دنبال محصولی خاص و شیک هستند می توانند مدلی که پاسخگوی تمام نیازهای آن‌ها باشد را در این مجموعه بیابند. 

www.philosopheyes.com